Připravované koncerty

DatumMěstoMístoAkce
24.6.2017ChlístovChlístovské hřištěCHLÍSTOVSKÝ HEJK
+ Dark Gambale, Ona, Švihadlo, Jezerel, Devotion, Ten Thousands Frogs, X-core, Ty Syčáci, Modrá Skalice, Hand Grenade, Denoi, Aralyon, El Gaučo, Ko?n (SK), Five O'Clock Tea, Like Fool, ŇUŇU, Ty Syčáci, Eight GT Core
30.6.2017Sereď (SK)Camping SereďIN MEMORIAM IV.
+ Žriebädlo (SK), Manyac (SK), Empyrion (SK), Holotropic (SK), Gazdasgrind (SK), Prison of My Life (SK), Frozen Blood (SK), Circular Saw (SK), Light at the End (SK), Barney Gumble (SK), Freebird (SK), Abort To Be Born (SK), Immortality (SK), Dogma Inc. (SK), Passion for Sorrow, Dehydrated (Mex), Catastrofy (SK), Krampüs (Hu), Beyond Mortality (Swe), Sacramental Blood (Ser), Azel´s Mountain (Pl)
2.7.2017Spálené PoříčíStage nalevo či napravoBASINFIRE FEST
+ Týr (Foa), Hypnos, Jinjer (Ukr), Tezaura, Wolfarian, Záviš, Backfist, Five O´Clock Tea, Törr, Limetal, Colp, Dark Gamballe, Škwor, Savage Messiah (UK), Waltari (Fin), Totální Nasazení, Hubert Macháně, Aleš Brichta Project, Root, Debustrol, Trautenberk, Behind the Mirror, Tezaura, Tortharry, Henych 666, Beltaine, Pro-Pain (US), Dukla Vozovna, S.A.S., Dymytry, Nezfaleš, Gutalax, Alkehol, V.Čok - Bypass, Mystic Prophecy (Ger), Liv Sin (Swe), Septic People, Thunderbolt (Nor), Nine Treasures (Ch)
19.8.2017PrahaModrá VopiceATTACK THE SUMMER
+ Satisfucktion, Made by Zero, 1st Choice, Silent Generation
2.9.2017RadoškovBarbarská OsadaBARBAR FEST
+ Barbar Punk, Záviš, Totální Nasazení, Honem, LatexJesus, Vision Days, Znouzectnost, Wolfarian
3.9.2017PrahaVagónBUCOVINA
+ Bucovina (Ro), Odraedir
23.9.2017Graz (At)-HEIDENWAHN FESTIVAL
+ TBA
30.9.2017PlzeňDivadlo pod lampou-
+ Beltaine, Ereley
20.10.2017TBATBATBA
+ TBA
28.10.2017TBA-TBA
+ TBA
16.-17.2.2018TBA-TBA
+ TBA
24.2.2018PrahaVagónTBA
+ TBA
21.4.2018BrnoMelodkaTBA
+ TBA
28.4.2018Kostelec nad Orlicí-TBA
+ TBA

Odehrané



2017
17.6.2017PrahaFatalDESCENT INTO THE HOPELESSNESS
+ Misfolded, RAW
29.4.2017OlomoucU-KlubVOICES OF METAL HEARTS
+ Sarkonia, Korps of Noise, After Evolution
22.4.2017BrnoMelodkaBELTINEFEST MORAVIA
+ Wolfarian, An Theos (Ro), Abinchova (Ch), All Will Know (De)
21.4.2017OstravaBarRakBELTINEFEST SILESIA
+ Pilgrim, An Theos (Ro), Abinchova (Ch), All Will Know (De)
20.4.2017PrahaFatalBELTINEFEST BOHEMIA
+ Odraedir, An Theos (Ro), Abinchova (Ch), All Will Know (De)
15.4.2017JablonecKlub WokoCROSSOVER SICKFEST 14
+ Jovanera, Made by Zero, Chilli Eyes, Intensive Care
7.4.2017České BudějoviceVelbloudSPARK FRESH BLOOD
+ F.O.B., Headfire
26.3.2017Mainz (De)CaveauKINGS OF CORE vol. 11
+ All Will Know (De), Incordia (De), Unprocessed (De)
25.3.2017Darmstadt (De)Sportovní areálMETAL UP YOUR LIFE III
+ All Will Know (De), Parasite Inc. (De), Pentarium (De), Human Debris (De), The Last Hangmen (De), Precipitation (De), He.Artwork (De)
24.3.2017PrahaNová ChmelniceŽIŽKOVSKÁ NOC
+ Secret Of Darkness, Soul Decoder, Somnus Aeternus, Obscure Sphinx (Pl), Hypnos, Postcards from Arkham, Errantes
24.2.2017PrahaVagónBACK TO LIFE
+ 1st Choice, Attack The Hero, Your Last Breath


2016
17.12.2016Týn nad VltavouMDK SokolovnaTÝNFEST
+ Holy Moses (De), Meresiew, Murder Inc., A5, Animal Hate
11.11.2016BrnoMerseySPARK FRESH BLOOD
+ Notion Deep, Sinners Moon (SK), V.A.R.
21.10.2016PrahaFatalANTE & RANDÁL FAREWELL PARTY
+ Misfolded, Desire For Sorrow
15.10.2016Wrocław (Pl)Stara PiwnicaSTRZYGA-BLACK AFTER SMALL RIVER TOUR
+ Percival Schuttenbach (Pl), Nymphill (Pl)
14.10.2016Zabrze (Pl)CK WiatrakSTRZYGA-BLACK AFTER SMALL RIVER TOUR
+ Percival Schuttenbach (Pl), Othalan (Pl)
10.9.2016PříbramNový rybníkVYOSENÍ vol. 2
+ GnostaG, Knedlofil, Knírek, Snyder, Rozšláplý kecky, Pawnshop, Cryzz & DJ Lynx
4.9.2016PrahaKemp ŽižkovSUNDAY MUSIC JAM
+ 1st Choice, Vladivojsko, THiS, Flattus, Sabina Křováková, Tamara Shmidt
6.8.2016PrahaModrá Vopice (venku)ATTACK THE SUMMER vol.II
+ Attak The Hero, Area Core, Princess Knocked Out The Gardener (SK), Rooms of Silence, Silent Generation, Uprise From The Ashes
25.6.2016KřižánkyHostinec Za ŘekouFESTIVAL RADKA JAROŠE
+ Fuzzy2102, Magua, GnostaG
28.5.2016PoličkaAreál KoupalištěPOLIČSKÉ ROCKOUPÁNÍ
+ D.O.P., Debustrol, Sylvie Krobova, Zavis, SPS, Walda Gang, Eletricman, Krucipusk, Adrian T. Bell, ACDC revival, Floex, Sen Pana Otty, Timudej, Primsry Resistence, Potichu, Poletime, Vellocet Roll, Skyline, Konfront, The Complications, Prago Union, Cirkus Problem, Schodiště
27.5.2016BrnoMelodkaHELL HAMMER FESTIVAL
+ Welicoruss, Finsterforst (De), Firtan (De), Wolfarian, Drunk With Pain
26.5.2016PrahaFuturumHELL HAMMER FESTIVAL
+ Welicoruss, Finsterforst (De), Firtan (De), Naurrakar, Drunk With Pain
12.4.2016PrahaModrá VopiceMETAL4IRAN
+ Vibrathörr, Nocturnal Pestilence, Scram!, King Keporkak


2015
26.12.2015Berlín (De)Blackland19. FUCKING CHRISTMASS
+ Austenit (De), Drenched In Blood (De)
21.12.2015PrahaJammClubVÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERT
+ Attack The Hero
14.11.2015Bossonnens (Ch)Excalibar Taverne2LETÉ VÝROČÍ EXCALIBAR
+ Abinchova (Ch), Battle Tales (Ch)
6.11.2015BrnoMelodkaMETALGATE SEASON ENCLOSURE
+ Return to Innocence, Secret of Darkness, Nothgard (De)
31.10.2015Horw/Luzern (Ch)ZwischenbühneMETAL HALLOWEEN PARTY
+ Abinchova (Ch), Interregnum (At), Knaat (De), Nothgard (De)
30.10.2015Gerlafingen (Ch)Cotton ClubWAYFARER TOUR
+ Abinchova (Ch), Interregnum (At), Knaat (De)
24.10.2015PrahaFatal Music ClubFRIENDSHIP WITHOUT BORDERS
+ Nine Treasures (China)
10.10.2015OstravaHudební klub BarrákFOLK METAL PILGRIMS
+ Welicoruss, Netherfell (Pl), Dark Seal, Odraedir, Open Access
26.9.2015PastvinyChata BřezovkaKÁMOŠOVA SVATBA
soukromá akce
25.9.2015PrahaJamm ClubLOVING ALL COLOURS
+ Noxist
29.8.2015TišnovVelký sál MěKSFOLK METAL FEST 3
+ Nothgard (De), Hakka Muggies, Asgard, Alia Tempora, Wolfarian, Algor (SK), Tears of Styrbjorn, Embrace the Darkness
15.8.2015Graz (At)Club QFOLK METAL JACKET
+ Abinchova (Ch), Knaat (De), Interregnum (At)
14.8.2015Wien (At)Viper RoomFOLK METAL JACKET
+ Abinchova (Ch), Knaat (De), Interregnum (At)
3.8.2015München (De)Backstage HalleWAYFARER TOUR: FREE AND EASY
+ Brezno (Slo), Abinchova (Ch), Knaat (De), Interregnum (At)
1.8.2015Passau (De)TabakfabrikWAYFARER TOUR
+ Abinchova (Ch), Knaat (De), Interregnum (At), Finsterhain (De)
24.7.2015OlomoucKorunní pevnůstkaKOVADLINA CZECH FEST
+ Hypnos, Visací zámek, Plexis, Michal Hrůza, Dark Gamballe, Buty, Root, Asgard, Znouzectnost, Insania, SSOGE, Salamandra, Kreyson
12.6.2015Červený KostelecAutocamp BrodskýMETALGATE CZECH DEATH FEST
+ Ador Dorath, Aggressive Tyrants, Avenger, Darkfall (At), Diphteria, Doomas (SK), Exorcizphobia, Liveevil, Lucifer´s Child (Gr), Mean Messiah, Minority Sound, Offence (Pl), Poppy Seed Grinder, Secret of Darkness
23.5.2015Dorsheim (De)das Gelände hinter Ludwig & Enders Transport-Firma :)EICHKULT MUSIK FESTIVAL
+ Palo Santo, Six Nation, Prince Alfredo & Warriors - Nakonda, Skaya
2.5.2015BrnoMelodkaWAYFARER TOUR: BELTINEFEST MORAVIA
+ Abinchova (Ch), Knaat (De), Interregnum (At)
1.5.2015PrahaExit-UsWAYFARER TOUR: BELTINEFEST BOHEMIA
+ Abinchova (Ch), Knaat (De), Interregnum (At)
18.4.2015Wroclaw (Pl)Klub Studencki Tawerna III OGÓLNOPOLSKI ZLOT MIłOŚNIKÓW FOLK METALU
+ Radogost (Pl), Slow Motion Bullet (Pl), Litwintroll (Bel), Cronica (Pl), Merkfolk (Pl), Kryvoda (Pl), Zdrawica (Pl), Hurrockaine (Pl), The Privateer (De)
21.2.2015Gräbendorf (De)Kiez Hölzerner SeeFROSTFEUERNÄCHTE
+ Ahnengrab (De), Asenblut (De), Bloodpunch (De), Contra Torrentem (De), Onheil (Nl), Parasite (De), Road not taken (De), Step into the Hellgarden (De), Strydegor (De), Sunna Sepdoom (De), Thormesis (De), Underest (De), Vargrimm (De)
20.2.2015PlzeňPapírnaKONCERT V PAPÍRNĚ
+ Stíny Plamenů, Self Hatred, Llyr
17.1.2015PrahaJamm ClubREBEL RELEASE PARTY
+ Metalgate Records


2014
1.11.2014BrnoMelodkaSAMHAINFEST
+ An Theos (Ro), Elanor (Hu), Wolfarian
31.10.2014PrahaExit-usSAMHAINFEST
+ An Theos (Ro), Elanor (Hu), Wolfarian
5.10.2014Brasov (Ro)SubsolSAMHAINFEST
+ An Theos (Ro)
4.10.2014Bucharest (Ro)FabricaSAMHAINFEST
+ An Theos (Ro), Invictus (Ro), Dirty Shirt (Ro), Still Vision (Ro)
3.10.2014Oradea (Ro)Abyss ClubSAMHAINFEST
+ An Theos (Ro), Isatha (Hu)
2.10.2014Budapest (Hu)Route 66 Baráti KlubSAMHAINFEST
+ Elanor (Hu), Meteora (Hu), Ignotus Enthropya (Hu)
26.9.2014PrahaNová ChmelniceFOLK METAL CRUSADE
+ Grai (Ru), SatanaKozel (Ru)
6.9.2014Nauen (De)FreilichtbühneROCK FOR ROOTS
+ Manegarm (Swe), Skyforger (Lat), Cruachan (Ire), Fjoergyn (De), Der Weg Einer Freiheit (De), Agrypnie (De), Asenblut (De), Porta Inferi (De), Xicution (De), Drengskapur(De) , Strydegor (De), Aethernaeum (De), Mor Dagor (De), Fatal Embrace (De), Hamarsheimt (De), Sic Zone (De), Nekya Orchestra (De)
16.8.2014Brenna (Pl) AmfiteátrII. SŁOWIAŃSKA NOC FOLK-METALOWA
+ SSOGE, Dalriada (Hun), Thy Worshiper (Pl/Ire), Radogost (Pl), Helroth (Pl), Saltus (Pl), JAR (Pl)
15.8.2014HodonínAreál u vodního cvičiště u obce RohatecMADE OF METAL
+ Haggard (De), Dark Moor (Esp), Therion (Swe), Rhapsody (It), Ensiferum (Fin), Amaranthe (Swe), Wisdom (Hun), Heidevolk (Nl), Atrocity (De), Dalriada (Hun), Leaves´ Eyes (De), Crucified Barbara (Swe), Suidakra (De), Stream of Passion (Nl), Orden Ogan (De), Gormathon (Swe), Ancient Bards (It), Krampus (It), Dead Label (Ire), Titanium (Nl), Far´n´Hate (Esp), Eagleheart, Porta Inferi, Arch of Hell, Cast of Mind, Tezaura, Odraedir, Root, Passion of Hate, Silent Stream of Godless Elegy, Lunatic Gods, Brainscan (Sk), Rimortis, Headfire, Desire For Sorrow
27.7.2014PrahaVagónOZVĚNY KELTSKÉ NOCI
+ Cruadalach Accoustic Collective, Percival (Pl)
26.7.2014PlumlovAutokemp ŽralokKELTSKÁ NOC
+ Percival Schuttenbach (Pl), Percival (Pl), Tomáš Kočko a Orchestr, Sliotar (Irl), Gwalarn, Happy To Meet, Bellators - keltské boje, Selfish Murphy (Hu, Ro), Démáirt - irské tance, Matching Ties (US, GB, De, Irl), Tom Somr, Akáda - ohňová show, Shannon, Kelt Grass Band, The Rebel Pipers, Seamróg - irské tance, Quanti Minoris, Clamortis, Gryff Ostrava - ohňová show
19.7.2014PohoříLetní areálAGRESSIVE MUSIC FEST
+ Vader (Pl), Blaze Bayley (GB), Khaoz (Nl), In Other Climes (Fr), Bionic Angel (De), Aint (SK), Mater Monstifera, Lets Play God (GB), Tortharry, The Last Warning (At) Fleshless, Seven, Luna Ad Noctum (Pl), Doomas (SK), Dehydrated (Rus), Lehmann (Ita)
24.5.2014Kamýk nad VltavouLesní prostor: 49°37'24.8"N 14°15'20.2"EZELESA FEST
+ Konflikt (SK), SPS, Plexis, VT Marvin, Vision Days, A bude hůř, Sex Deviants, Cheers!, Apple Juice, Valury, S.A.S., Kohout plaší smrt, Hrana, Vnitřní Fakrot, Absolutní Všechno, UHO 13, Vasilův Rubáš, Šoulet, Friendly Fire, Inseminační stanice
23.5.2014PrahaNová ChmelniceFINÁLE SOUTĚŽE ROCKPRO
+ Stormess, Mike On Fashion, OSA Killers, Čardáš Klaunů, CandleWick
17.5.2014BrnoFaválCALLING THE RAIN
+ Wolfarian, Andragona, Radgorath, Morna (SK)
3.5.2014LiberecRock PubHISTORICKY PRVNÍ CRUAGIG V LIBU
+ Act Of God
22.3.2014Žilina (Sk)BoonkerDRAGON FEST
+ Lacrima (Pl), God Defamer (Sk), Porfyria (Sk), Vesna, Empyrion (Sk), Suburban Terrorist (Sk)


2013
28.12.2013PrahaHooDooLIFE-WORSHIPPING BASTARDS
+ LiveEvil, Odraedir
30.11.2013BrnoFaválWAITING FOR WINTER
+ Arch Of Hell, Neurotic Machinery, Sinnemia, F.O.B.
26.10.2013TišnovKlub pod kinemFOLK METAL FEST
+ Clawed Forehead, Douxis Morte, Vesna, Percival, Percival Schuttenbach
25.10.2013LovosiceGambrinus klubNIGHT OF THE FORGOTTEN VIII
+ Demencia Mortalis, RAW
19.10.2013Banská Bystrica (SK)Tirish PubMANIFEST OF BRUTALITY vol. 4
+ Return to Innocence, Peorth (Sk), Midnight Scream (Sk), Ramchat (Sk)
18.10.2013Bratislava (SK)U OčkaUNDER THE GROUND 4.
+ Return to Innocence, Abstract (Sk), Necroheresy (Sk)
12.10.2013Szczecin (Pl)Dom Kultury SłowianinROCK IN SZCZECIN - Folk Edition 2013
+ Radogost (Pl), Grai (Rus), Percival Schuttenbach (Pl), Dalriada (Hun), Alestorm (UK)
11.10.2013Zabrze (Pl)CK WiatrakFOLK FEST 2013
+ Radogost (Pl), Grai (Rus), Percival Schuttenbach (Pl), Dalriada (Hun), Alestorm (UK)
27.9.2013BrnoFaválSAMHAINFEST
+ Radogost (Pl), Abstract (Sk), Hakka Muggies
28.9.2013Praha Exit-usSAMHAINFEST
+ Radogost (Pl), Abstract (Sk), Hakka Muggies
31.8.2013Světlá nad SázavouSmrčenskoSUBADUR FEST VOL.2
+ Infatuation Of Death, DEOAG, Arch Of Hell, Tezaura, Barbar Punk, Subadur, Wizard Infernal, RAW, Blank Out, The Oxx, Deep - Laid, Uterus, D.O.P., Aggressive Tyrants, Fall a Prey, Frenciz, Blow Away, Kraake
16.8.2013Barth (De) FreilichtbühneBARTHER METAL OPEN AIR
+ Taake (Nor), Isvind (Nor), Menhir (De), Lantlos (De), The Rotted (GB), Sargeist (Fin), Surturs Lohe (De), Northland (Esp), Dawn Of Desease (De), Thrudvangar (De), Under That Spell (De), Fimbulvet (De), Skogen (Swe), Farsot (De), Vanir (Den), Huldre (Den), Waldgeflüster (De), GodHateCode (Aut), Asenblut (De), Faagrim (De), Bellgrave (De), Aigilas (De), Vineta (De)
10.8.2013Brenna (Pl) AmfiteátrSŁOWIAŃSKA NOC FOLK-METALOWA
+ Percival Schuttenbach (Pl), Radogost (Pl), Litvintroll (Bel)
30.4.2013Železný BrodHasičské cvičištěPEKELNÉ ČARODĚJNICE
+ Hush
20.4.2013PrahaNová ChmelniceBELTINEFEST BOHEMIA
+ Helroth (Pl), Arch Of Hell, Avven (Slo)
19.4.2013BrnoMelodkaBELTINEFEST MORAVIA
+ Helroth (Pl), Arch Of Hell, Avven (Slo)
ZRUŠENO 9.3.2013Traun (Aut)Spinnerei TraunHEIDENWAHN FESTIVAL
+ Draugr (It), Fjoergyn (De), Riger (De), Walfschrat (Aut), Heimdalls Wacht (De), Minas Morgul (De), Waldwind (De), Asenblut (De), XIV Dark Centuries (De)
25.1.2013Erfurt (De)From HellMETAL EMPIRE
+ Germanitas (De), The Great Mother (De)
12.1.2013Rosenheim (De)Lokschuppen RosenheimBAVARIAN BATTLE WINTER 2013
+ Arsirius (De), Knaat (De), Hailstone (De), Haradwaith (De), Laceration (De), Pequod (De)


2012
15.12.2012PrahaNová ChmelniceKELTSKÉ VÁNOCE
+ Hakka Muggies, Dick O´Brass
ZRUŠENO
16.11.2012
PrahaKainŽIŽKOVSKÁ NOC - Warm Up
+ Hakka Muggies, The Yours, Asthenia, Reasons, Tenebris
30.10.2012Graz (At)PostgarageDEVILISH TRIUMPH TOUR
+ Kampfar (Nor), Helrunar (De), Obscurity (De), Velnias (US)
28.10.2012Warszawa (Pl)ProximaUNDER FOLK WINGS
+ Vecordia (Pl), Percival Schuttenbach (Pl), Morhana (Pl), SSOGE
27.10.2012Skierniewice (Pl)MCKETHNOSFERA
+ Tania Naranjo (Chile), Marga Muzika (Lithuania), Jorgi Quartet with Elisabeth Saitz (Germany), Klezmofobia (Denmark), SSOGE
28.9.2012BrnoFaválSAMHAINFEST MORAVIA
+ Arkona (Ru), SSOGE, Virrasztók (Hun), Illuminandi (Pl), Dalriada (Hun), Darkest Era (Ire)
27.9.2012OstravaBar RakSAMHAINFEST MORAVIA
+ Arkona (Ru), SSOGE, Virrasztók (Hun), Illuminandi (Pl), Darkest Era (Ire)
8.9.2012Nový KnínLetní kinoHOUHOUFEST
+ Aposepsis, Aleš Brichta Band, Root, Debustrol, MSN, Ahard, Spreading Dread, Five Minutes Late, Bonebroke, Naopak, V-Pořádku, Nástroj Snahy, Bloodline, Tezaura, X-Core, Metallica revival, Self Defence, Black Alert
8.9.2012KosmonosyFotbalové hřištěBRADLECFEST
+ Kočky Neberem, Enola Gay, Syndrom, Poor Sound Factory, The Cannonbals, MorfiuM, Cocotte Minute, UDG, Wladimir 518 feat. Tereza Černochová + DJ Mike T.
20.7.2012PlumlovAutocamp ŽralokKELTSKÁ NOC
+ Hakka Muggies, Maidens of Samhain, Vintage Wine, Happy to Meet, Bran, Street Wings (Esp), Dálach, Irish Rose (SK), Kelt Grass Band, Gwallarn, Poitín (Cze, GB), Tomáš Kočko a Orchestr, Sliotar (Ire), The Rebel Pipers; Bellators, Seamróg, Démáirt, Akáda meče blesky
14.7.2012Wolfsegg (At)Große SchanzeDARKNESS OVER PARADISE
+ Totenmond (De), Bifröst (At), Ewig Frost (At), VxPxOxAxAxWxAxMxC (At), Odraedir, Diabolos Dust (De), Nazarene Decomposing (De), Terminus: Kill (De), Squirtophobic (At), Boozehounds of Hell (At), Among Rats (At), Wrath Alliance (At), Human Thrash Machine (De), Svarta (At), Morphosys (De), Hellrazors (At), Horns of Hattin (At)
13.7.2012Greifenstein (De)Burg GreifensteinCELTIC ROCK OPEN AIR
+ Týr (Fao), Northland (Esp), Heathen Foray (At), Feuerseele (De)
29.6.2012Spálené PoříčíBudvar StageBASINFIREFEST
+ Children of Bodom (Fin), Apocalyptica (Fin), Lacuna Coil (Ita), Cannibal Corpse (US), Destruction (De), Smash Hit Combo (Fr), Mercenary (Den), Debauchery (De), Crashdiet (Swe), Thornafire (Chi), Wolfchant (De), Galadriel (SK), deBill Heads, Skandaal, Zakázaný ovoce, S.P.S., Koblížci, Tleskač, Sto zvířat, Škwor, Horkýže Slíže, SatisFUCKtion, Snail, Plexis, N.V.Ú., Kurtizány z 25. Avenue, Inflagranti s kapelou - foto klip, Discoballs, Citron, Benjaming Band a mnoho dalších
23.6.2012DalečínZřícenina hradu TolensteinTOLENSTEIN FEST
+ XIII. století, Interitus, Digital Angel (Pl), Silent Hill, Tears of Rain, Doomas (SK)
16.6.2012Červený KostelecAutocamp BrodskýMETALGATE & CZECH DEATH FEST
+ Abstract Essence, BBYB, Brainscan (SK), Dark Tranquillity (Swe), Demencia Mortalis, Descent of the Scarlet Skies, Doomas, Et Moriemur, Feeble Minded, F.O.B., Godless Truth, Gorgonea Prima, Gride, Isacaarum, Jig-ai, LiveEvil, Martyrium Christi, Mater Monstifera, Mincing Fury, Noctem (E), Pigsty, Poppy Seed Grinder, Psychotic Despair, Suburban Terrorist, Suffocate With Your Fame, Suffocation (US), Tortharry, Trollech, Unborn
5.5.2012BrnoMelodkaBELTINEFEST MORAVIA
+ Hakka Muggies, Oganj (Cro), Misty Ways
4.5.2012PrahaExit-usBELTINEFEST BOHEMIA
+ Hakka Muggies, Oganj (Cro), Misty Ways
29.4.2012Wrocław (Pl)Klub LiverpoolUNDER FOLK WINGS
+ Vecordia (Pl), Percival Schuttenbach (Pl)
28.4.2012Budapest (Hun)Crazy MamaBELTINEFEST
+ Avven (Slo), Niburta (Hun), Oganj (Cro), Ignotus Enthropya (Hun)
27.4.2012Bratislava (SK)U OčkaPERUNICA FEST & BELTINEFEST
+ Avven (Slo), Niburta (Hun), Oganj (Cro), Ravenhill (SK)
26.4.2012Ljubljana (Slo)KUD France PrešerenBELTINEFEST
+ Avven (Slo), Niburta (Hun), Oganj (Cro), Brezno (Slo)
25.4.2012Maribor (Slo)PekarnaBELTINEFEST
+ Avven (Slo), Niburta (Hun), Oganj (Cro)
23.4.2012Zagreb (Cro)BoogalooBELTINEFEST & KORPIKLAANI, TROLLFEST
+ Avven (Slo), Niburta (Hun), Oganj (Cro), Korpiklaani (Fin), Trollfest (Nor)
23.3.2012Vienna (At)Arena PAGANFEST
+ Eluveitie (Ch), Korpiklaani (Fin), Equilibrium (De), Primordial (Irl), Negură Bunget (Rom), Heidevolk (Nl), Sólstafir (Ice)
10.3.2012BrnoMelodkaBŘITVA 2011
+ Heiden, F.O.B., Smashed Face, Unborn
9.3.2012PrahaHavranSOUMRAK HAVRANŮ
+ Ertha, Celtime, Douxis Morte
4.2.2012Roudnice nad LabemKD ŘípDEMENCIA MORTALIS Birthday Party
+ Demencia Mortalis, Interitus, Dimension Labyrinth
21.1.2012OstravaBar Rak12 LET ČASOPISU PAŘÁT
+ Tortharry, Gutalax, Et Moriemur, Basic Torture Process
20.1.2012PrahaExit-us12 LET ČASOPISU PAŘÁT
+ Tortharry, Gutalax, Et Moriemur, Nocturnal Pestilence


2011
20.11.2011Rotterdam (NL)BaroegBLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL)
19.11.2011Dresden (De)SkullcrusherBLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL)
18.11.2011Bad Salzungen (De)KW 70BLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL)
17.11.2011Berlin (De)K 17BLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL)
16.11.2011PrahaExit-usBLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL)
15.11.2011Bruchsal (De)FabrikBLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL)
ZRUŠENO
14.11.2011
Kassel (De)HotspotBLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL), Gymir (De)
13.11.2011Drachten (NL)IdunaBLACK TROLLS OVER EUROPE III
+ Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL)
12.11.2011Mülhelm an der Ruhr (De)RWE HalleBLACK TROLL WINTERFEST
+ Immortal (Nor), Moonsorrow (Fin), Primordial (Irl), Ensiferum (Fin), Crimfall (Fin), Týr (Far), Negator (De), Northland (Esp), Suidakra (De), Waylander (Irl), Odroerir (De), XIV Dark Centuries (De), Chain of Dogs (NL), Draugr (Ita)
29.10.2011PrahaExit-usSAMHAINFEST
+ Percival (Pl), Percival Schuttenbach (Pl), Krampus (Ita), Clawed Forehead
28.10.2011BrnoFaválSAMHAINFEST
+ Percival (Pl), Percival Schuttenbach (Pl), Krampus (Ita), Clawed Forehead
23.10.2011Wrocław (Pl)Klub LiverpoolSAMHAINFEST
+ Percival Schuttenbach (Pl), Percival (Pl)
22.10.2011Poznań (Pl)U BazylaSAMHAINFEST
+ Percival Schuttenbach (Pl), Słowiański Mit o Stworzeniu Świata (Pl)
21.10.2011Warszawa (Pl)Fabryka kotłówSAMHAINFEST
+ Percival Schuttenbach (Pl), Vecordia (Pl)
15.10.2011Udine (Ita)Piper ClubSAMHAINFEST
+ Krampus (Ita), Niburta (Hun)
1.10.2011Bzí u Železného BroduRC RokleCROSSOVER SICKFEST VOL. 3
+ Hazydecay, F.A.King, Samhain, All Friends Dead
10.9.2011PlzeňWatt-
+ Interitus, Ghost in the Shell
20.8.2011Nová Baňa (SK)Areál jazera TajchGOTHOOM & EXTREME CORE TERROR OPEN AIR FEST
+ Graveworm (Ita), Doomas (SK), Konflikt (SK), Galadriel (SK), Hypnos, Smashed Face, Euthanasia, Everlasting Dark, Resistance (Bel), Attack of Rage (SK), Pyopoesy (SK), Brainscan (SK), Hecate (SK), Respite (SK), Unmourned (SK), Peorth (SK), Perversity (SK), Samsara (SK), Darchaic (SK), Protest (SK), Edain, God Defamer (SK), Amöbia, Avarion (SK), Phantasma (SK), Inner Response (SK), Proscribed (SK), Macerace (SK), Porfyria (SK)
23.7.2011PlumlovKemp ŽralokKELTSKÁ NOC
+ Maidens of Samhain, Kelt Grass Band, Happy to Meet, Bran, Tom Somr, Tradish (Den), Hakka Muggies, Vintage Wine, Irish Rose, Scotish Living History, Spiritual Seasons (Ukr), Poitín, The Rebel Pipers, Tomáš Kočko a Orchestr, Boys of the Hills (Esp), Sliotar (Ir); Bellators, Démáirt, Akáda & meče blesky, Erika Bábková, Seamróg
1.7.2011Brande-Hörnerkirchen (De)Bauernhof im GrünenHOERNERFEST
+ Gwydion (Port), Haggard (De), Omnia (NL), Trelleborg (Ru), Cumulo Nimbus (De), Des Teufels Lockvögel (De), Die Streuner (De), Drachenflug (De), Finsterforst (De), Kultasiipi (De), Mutabor (De), Narrenbart (De), Nachtgeschrei (De), Spiegelkeller (De), Tanzwut (De), Thorondir (De), TrRollheimen (De), Vogelfrey (De)
25.6.2011Trhové SvinyOpen AirAPOCALYPTIC FORM OF DEATH
+ Graveworm (Ita), Sycronomica (De), Mater Monstifera, F.O.B., Gutalax, Heaving Earth, Tortharry, Minority Sound, Colp, Desire for Sorrow, The Old Four, Et Moriemur, Mariposa Negra, Martyrium Christi, Heaving Earth, Panychida, Abstract Essence, TBA
24.6.2011Reichenthal (At)GrasslmühleNORTHEN LIGHTS FESTIVAL
+ Dies Ater (De), Djur (Ru), Furor Gallico (Ita), Asmodeus (AT), Baptism (Fin), Crystalmoors (Esp), Dalriada (Hun), Dornenreich (At), Garden of Grief (At), Karg (AT), King Of Asgard (Swe), Kroda (Ukr), Moredhel (De), Myrd (DK), Nazarene Decomposing (De), Nocturnal Depression (Fra), Panychida, Saltus (Pl), Thorngoth (De), TulsaDoom (At)
30.4.2011BrnoMelodkaBELTINEFEST 2011 Moravia
APOCALYPSA XV
+ Žrec, Sezarbil, Stribog (Cro), Niburta (Hun)
29.4.2011PrahaExit ChmelniceBELTINEFEST 2011 Bohemia
+ Žrec, Gnomus, Stribog (Cro), Niburta (Hun)
16.4.2011Nitra (SK)RC naOZZaYBELTINEFEST 2011 Slovakia
& PERUNICA FEST
+ Žrec, Stribog (Cro), Niburta (Hun)
15.4.2011Budapešť (Hun)Blue HellBELTINEFEST 2011 Hungary
+ Žrec, Stribog (Cro), Niburta (Hun)
26.3.2011OstravaTančírnaPAŘÁT RELEASE Night (křest LP Agni)
+ Everlasting Dark, Insane, Dobytčí mor, Praselizer, Nemesis
12.2.2011Roudnice nad LabemKD ŘípD.M. slaví výročí
+ Demencia Mortalis, Vidock, Magma Hotel
15.1.2011PrahaExit ChmelniceWINTER METAL ATTACK
+ Bajonet, Unborn, Belligerence, Tortharry, Deathstar (14.1. Amon Amarth Revival, Vibrathörr, Mindwork, F.O.B., Self Defence)


2010
ZRUŠENO
18.12.2010
OlomoucS klubDARKFEST
+ Everlasting Dark, Draco Hypnalis, Sinistra, Melancholy Pessimism, Mindwork
6.11.2010Ljubljana (Slo)KUD France PrešerenSAMHAINFEST 2010 Slovenia
SVARUNOVA NOČ
+ Brezno (Slo), Sagaris (Slo), Mlë!! (Slo)
5.11.2010Deggendorf (De)Alpha et OmegaSAMHAINFEST 2010 Germany
+ Nothgard (De), Heathen Foray (AT), Sacred Silence (De)
30.10.2010TepliceHospoda HvězdaSAMHAINFEST Bohemia - afterparty
+ Demencia Mortalis, Brezno (Slo), Fetid Carrion, Sixth Dimension
29.10.2010PrahaExit ChmelniceSAMHAINFEST 2010 Bohemia
+ Hakka Muggies, Dick O´Brass, Nothgard (De), Brezno (Slo)
16.7.2010Brněnec u SvitavAreál VitkaHELL FAST ATTACK 2010
+ Skyforger (Lat), Kult (Ita), Somrak (Slo), Black Mirror, Hromovlad (SK), Ancestral Volkhves (SK), Infer (SK), The True Endless (Ita), Askergen (De), Sezarbil, Delzvan, Asgard, Slunovrat, Prarod (SK) a další
16.6.2010BrnoMelodkaARKONA - EVROPSKÉ TOUR
+ Arkona (Ru), Asgard, Děti noci, Odraedir
15.6.2010PrahaExit ChmelniceARKONA - EVROPSKÉ TOUR
+ Arkona (Ru), Trollech
12.6.2010Vostrov u Mnichova HradištěAmfiteátrMETALGATE OPEN AIR
+ Belphegor (Aut), Darzamat (Pl), Bad Face, Dive, Euthanasia, Abstract Essence, F.O.B.
15.5.2010PlzeňWatt-
+ Mortal Destiny, Six Degrees of Separation
8.5.2010BrnoMelodkaHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Unfairy Tales
7.5.2010PrahaModrá VopiceHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Demencia Mortalis, Et Moriemur
1.5.2010Banská Bystrica (SK)Tirish PubHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Hecate
30.4.2010Nitra (SK)RC naOZZaYHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Prarod
24.4.2010Hradec KrálovéStrojovnaHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Atom
23.4.2010OlomoucU KlubHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Everlasting Dark
17.4.2010Mladá BoleslavRychta Na ŠtepánceHEAR OUR VOICES! Tourr
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Demencia Mortalis
16.4.2010Chomutovklub KulisárnaHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation, Demencia Mortalis
10.4.2010Prešov (SK)Rock Club BunkerHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation
9.4.2010Poprad (SK)klub Rock FabricHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation
3.4.2010OstravaTančírnaBELTIS TIME, DRINKING TIME
+ Skyforger (Lat), Besatt (Pl), May Result (Ser), Trollech, Avenger, Panychida, Asgard, Abstract
2.4.2010Uherské Hradištěklub MírHEAR OUR VOICES! Tour
+ Abstract, Six Degrees of Separation
16.1.2010PrahaExit ChmelniceWINTER METAL ATTACK
+ Beltaine, Creed of Life, Bad Sores, Bajonet, Amon Amarth revival, Six Degrees of Separation


2009
5.12.2009PrahaMotoráj clubKELTSKÝ MIKULÁŠ 2009
+ Hakka Muggies, Unfairy Tales
26.9.2009Přerovklub ŠuplíkMEAN FORMHAIR Tour
+ Creed of Life, Dissolving of Prodigy
25.9.2009OstravaTančírnaMEAN FORMHAIR Tour
+ Creed of Life, Dissolving of Prodigy, Sungate
19.9.2009Nitra (SK)RC naOZZaYMEAN FORMHAIR Tour
+ Creed of Life, Dissolving of Prodigy, Remmirath
18.9.2009Bánská Bystrica (SK)Tirish pubMEAN FORMHAIR Tour
+ Creed of Life, Dissolving of Prodigy
17.9.2009Uherské Hradištěklub MírMEAN FORMHAIR Tour
+ Creed of Life, Dissolving of Prodigy
12.9.2009PrahaExit ChmelniceMEAN FORMHAIR Tour
+ Creed of Life, Dissolving of Prodigy, Mortal Destiny, Gallileous (PL)
11.9.2009PlzeňPod lampouMEAN FORMHAIR Tour
+ Creed of Life, Dissolving of Prodigy, Mortal Destiny